Partia Socialiste e ShqipërisëTë reja › Kodheli: Mijera progresiste po i bashkohen PSSH cdo dite

Të reja

Kodheli: Mijera progresiste po i bashkohen PSSH cdo dite

18 Jun 2008    
Janë disa mijëra motra e vëllezër të familjes progresiste në të gjithë Shqipërinë që kanë ardhur nga LSI në PSSH, gjatë këtyre muajve me vullnetin e tyre të lirë, por në asnjë rast ne nuk e kemi kthyer ardhjen e tyre në një shfaqje mediatike apo në një njoftim për shtyp.

Është vërtetë gjynah që miku ynë Ilir Meta s'po e kupton akoma që politikës së shpifjeve i ka ikur koha dhe se duke u bashkuar me PS njerëzit bashkohen me të ardhmen për të dalë nga bataku i të shkuarës ku ai po zhytet përditë.
Ndaje me miqtë:      

«   Kthehu te lajmi Artikulli tjetër       Artikulli i mëparshëm