Partia Socialiste e ShqipërisëTë reja › Manjani: Miku yne Meta po perpiqet te minoje opoziten

Të reja

Manjani: Miku yne Meta po perpiqet te minoje opoziten

08 Jul 2008    
Miku ynë Ilir Meta vazhdon të mos u thotë të vërtetën shqiptarëve.

I zhytur në batakun e politikës së vjetër të dasive e akuzave, ai vazhdon të minojë opozitën duke vënë shenjën e barazimit mes PD dhe PS.

Ne na vjen keq që Iliri ka mbetur peng i së shkuarës.

Ndaj atyre që ai thotë kemi vetëm një koment: Kjo politikë gënjeshtrash s'ka të bëjë me interesat e vendit dhe të shqiptarëve.

Ndaje me miqtë:      

«   Kthehu te lajmi Artikulli tjetër       Artikulli i mëparshëm